| alexandra773 a întrebat:

Buna tuturor,

Caut un DJ, femeie, pentru o petrecere de botez, in Iasi.

Eventual si un fotograf, insa nimic pretentios, imi doresc pe cineva care sa surprinda emotii, mai mult decat aptitudinile de editare a fotografiilor. Poate cineva amator, cu o pasiune pentru fotografie. Tot in Iasi

Aveti idee? Orice sugestie imi este de mare ajutor.
Multumesc mult

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa inteleg ca vrei moca? Daca nu... https://www.facebook.com/marius.balan78

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Daca vrei ma ofer eu. Sunt un fotograf amator si destul de plictisit. Daca vrei te ajut cu cea mai mare placere.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Cam ce ai dori sa fac mai exact?

| soulseeker a răspuns:

Buna, te pot ajuta eu daca cauti fotograf de evenimente. Sunt un fotograf profesionist cu sediul in Bucuresti, insa, in functie de proiecte ma pot deplasa si in alte orase din Romania. site-ul meu este www.soulseeker.ro daca vrei sa afli mai multe detalii despre mine. Multumesc,