| AndaPanda01 a întrebat:

Sunt un fotograf amator si as vrea sa si vand niste poze pentru inceput, ca sa strang bani pentru cursuri. Aveti idee unde as putea sa pun un anunt? Fiind amator, preturile sunt destul de mici. Am pagina de fotografie, daca e cineva interesat, lasati un mesaj.

2 răspunsuri:
| smecheras54 a răspuns:

Pai poti da anunturi pe mercador/tocmai.ro sau mergi pe unde stai pe strada si iti faci reclama zicand gen : Vand poze profesionale!
Iti zic eu si eu am incercat sa vand lucruri zicand ca sunt amator si nimica cand bagam minciuni de profesionist a mers deci degeaba mergi cu ce e adevarat.
Daca esti cinstit sa zicem ca zici : Fac poze 1 leu!
Sunt doar cateva anunturi
Dar iti dau o idee sa te duci unde e aglomerat si sa zici fac poze/vand poze pe x lei daca esti amator incepe de la 5 lei nu sunt profesionist da creca o sa mearga...

| Damian95 a răspuns:

Ai putea incerca pe site-uri care promoveaza servicii. "varu" e unul dintre ele eu am postat acolo un articol destul de ipocrit ca imi caut de lucru in orice domeniu si am fost sunat de o firma misto care mi-a oferit un job foarte fiabil. Incearca si tu! Din intamplare printre anunturi cine are nevoie te va contacta