| georgy_9064 a întrebat:

Buna tuturor, dupa 2 saptamana si ceva in care am suferit ingrozitor de mult, dupa 2 saptamana in care fetita imi sfasia sufletul intrebandu-ma "mami unde este tati, dc tati nu vine, dc stam la unchiu, mamica vreau acasa la tati", dupa aproape 2 saptamana in care sotul meu a incercat sa ma faca sa-l iert pentru tot ceea ce mi-a facut si sa ma faca sa inteleg ca ideea cu divortul: " a fost o chestie de moment, pe care nu am gandito si ca ma simt gol pe dinauntru daca u nu esti cu mine". am incercat sa fiu tare si sa nu-i sar in brate (cu toate ca asta imi doream), l-am facut sa inteleaga ca sunt om, sunt femeie, mama copilului lui si nu in ultimul rand sunt cea care il iubeste enorm de mult.binenteles ca a urmat lungi discutii in care am stabilit niste "reguli"ca de ex:ma respecti, te respect, imi vb frumos la fel voi face si eu.am recunoscut ca am avut si eu partea mea de vina dar eu niciodata nu l-am jignit in felul in care o facea cu mine.sunt foarte bucuroasa ca neam rezolvat problemele si ca am sters totul cu buretele, ca nu mai conteaza ce a fost si ca suntem din nou acei oameni care iubesc si isi vb la fel de frumos ca in prima zi. zicala aceea cu"e bine fara rau, dar e mai rau fara"cred ca ne caracterizeaza.va pup dulce pe toti, ne mai "auzim"

Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Wow... cata energie si fericire vad in scrisul de mai sus... bravoooooooooo... ma bucur tare mult pentru voi... va doresc din tot sufletul tot binele de pe pamant si multa fericire alaturi de puiutul vostru...

9 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Ceea ce vad este determinare, speranta si liniste! Felicitari! ...Multe femei abandoneaza lupta cu propriile greutati, asteptand ca cineva sau ceva sa le schimbe viata in bine...Fie ca viata voastra sa fie plina de impliniri si sa va bucurati impreuna de fiecare moment trait!

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este ca intr-adevar i-ai dat o lectie de neuitat sotului tau, sa nu creada ca noi sintem chiar asa de slabe de fire, sint sigura ca asta l-a luat prin surprindere si acum isi da seama ca intr-adevar a gresit. Cert este ca aveti un copil impreuna si nu se merita sa faci fetita sa sufere mai ales ca este micuta, daca era mai mare ar fi inteles situatia dar asa! Sincer imi pare bine ca ai rezolvat problema si acum va intelege-ti la fel ca prima data.Iti doresc tot binele din lume si sa fii fericita.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, sincer nu stiu ce are siteul dar am mai dat raspuns si inca nu a aparut.Sincer ma bucur pentru tine si cred ca pentru sotul tau a fost o lectie care poate nu o va uita toata viata, ma bucur sincer ca sinteto din nou impreuna, este important pentru fiica voastra, in primul rand ea avea de suferit cel mai mult, daca era mai mare ar fi inteles situatia dar asa! Iti doresc tot binele din lume si sa fii fericita alaturi de cei dragi tie.

| DenissaDeea a răspuns:

Cred ca meriti pe deplin felicitarii de un asemenea curaj si vointa! chiar esti un om special si ai dat dovada de respect si impunitate chiar daca inima te durea, nu ai dat inapoi ai mers ininte cu orce pret pentru intelegerea si respectarea familiei voastre...Muuuulta fericire va doresc si sa cresteti puiutul cu drag amandoi si sa va aduca numai bucurii... iubitiva mult...

| mariazet45 a răspuns:

Iti doresc sa ai toata viata aceeasi fericire si sa fiti pentru totdeauna fericiti, pastreaza flacara aprinsa, cred ca i-au fost de ajuns doua saptamani in care sa observe ce mult iti face cand ai pe cineva langa tine. Pretuieste sotul tau abia dupa ce nu mai are, sper ca si-a dat seama cati bani faci si veti discuta de acum toate problemele pe care le aveti si nu uita ca dragostea se bazeaza pe incredere si va trebui sa o aveti si unu si celalalt. Succes

| cribus a răspuns:

Ma bucur fff mult pentru tine mi-as diri sa m-i se intample si mie la fel dar d-zeu a vrut alceva!

| yami a răspuns:

Norocoasa!happy.in sfarsit un om fericit azi, deci haideti ca se poate! mi-ai fact ziua mai frumoasa, si ma gandes ca poate-poate va veni si vremea mea!happy...ai o reteta?tongue

| monica_2766 a răspuns:

Foarte frumos...felicitarii.bine ca a primit o lectie d viata sotul tau...chiar daca i-a fost greu in tot acest timp...casnicie fericita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari pentru forta pe care ai avut-o si ai castigat! ai acasa sotul si copilul fericit cu mami si tati