| Stefania a întrebat:

Vanessa Hudgens si Zac Efron mai sunt impreuna?

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da, de ceva vreme.Am citit ca nu se mai inteleg asa de bine straight face

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da

| Freaky a răspuns:

Da normal.Zac i'a oferit Vanessei o casa ::X:X si am citit ca in curand... se casatoresc \dancing

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu stiu ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se prea mai inteleg bine si nach poate ca n-o sa mai fie... o data s-au despartit si sau impacat acum nu sch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei doi inca sunt foarte buni prieteni", a declarat o sursa apropiata celor doi protagonisit ai filmului "High School Musical", care si-au inceput relatia in 2006.

"Nu e nicio drama. Ei doi au fost impreuna mult timp. Pur si simplu s-a terminat", a declarat o alta sursa.
"Din primul moment am avut o legatura speciala si cred ca toata lumea a putut sa vada asta", declara, recent, Vanessa despre relatia ei cu Zac Efron.

"Nu e nicio drama pentru ei. Sunt inca prieteni foarte buni si isi vorbesc in continuare. Nu s-au certat., nimeni nu a inselat pe nimeni, pur si simplu au crescut si gasndesc alfel acum", a declarat un apropiat al celor doi.

Zac Efron, in varsta de 23 de ani, filmeaza in prezent pentru pelicula "The Lucky One", in timp ce Vanessa, care a implinit 22 de ani, marti, 14 decembrie, joaca in filmul "Journey 2: The Mysterious Island".

Top citite Top comentate Top votate
27 Decembrie 2010 | 15 | 3465
"Cealalta fata a "Analiei" vine ACASA cu o portie dubla de aventura si pasiune - FOTO&VIDEO
27 Decembrie 2010 | 14 | 3204
Cele mai frumoase femei din America de Sud concureaza pentru titlul "Miss Venezuela 2010" - FOTO
27 Decembrie 2010 | 7 | 2634
Christian Meier si Adamari Lopez traiesc o poveste de iubire?
27 Decembrie 2010 | 9 | 2100
Kelly Osbourne ii sare in aparare lui Miley Cyrus! BONUS! Urari pentru sarbatori de la Miley! VIDEO
27 Decembrie 2010 | 13 | 1799
Nu pierde ultimele saptamani din "Cealalta fata a Analiei"! De luni pana joi, de la 20:30, cate doua episoade!
Michael JacksonProFMSlagarnewXmas Romania, GenDanceAlternativeBlackClassicGoldReggae`80s`90sLoveSofaRockRhythm&BluesLatinoJazzOldiesChillOutHOT100% ROHOUSEClassic RockCampus RegieCampus ClujCampus Tg. MuresKidsHip Hop Gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci andreea...

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

da happy
inca formeaza un cuplu foarte frumos

| Ariel_2658 a răspuns:

Eu stiu ca da.