| KeepCalmAndBeYou a întrebat:

Vanessa Hudgens si Zac Efron mai sunt impreuna? Vanessa chiar de drogheaza? Asta zic unii altfel zic altii deci... voi ce ziceti? happy

Răspuns Câştigător
| LondoneseCat a răspuns:

Nu,cei doi s-au despartit pentru ca aveau filmari foarte departe unul de altul si dupa cum bine stim relatiile la distanta nu dureaza niciodata.In plus,se zvoneste ca Vanessa l-ar fi inlocuit deja pe Zack Efron cu unul dintre baietii cu care a avut foarte multe filmari in ultima vreme,iar paparazii le-au facut unele poze sexy pe plaja impreuna smug, cat despre chestia cu drogatul, nu stiu ce sa zic.Am vazut si eu un articol in "Bravo girl" cu ea imbracata cam aiurea si cu o privire dubioasa despre care cine scrisese articolul comenta ca ar fi fost intr-adevar sub influenta drogurilor in momentul in care paparazii i-au facut acea fotografie.Mie tot imi place de ea laughing.

Te pup, funda?:*

2 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Nu,nu mai sunt impreuna, si nici nu cred ca ea se drogheazaaastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu mai sunt.Van a dat un interviu pentru revista,,Popcorn,,pe tema asta. Zicea ca,,un SMS nu poate inlocui la nesfarsit o imbratisare,,, asa ca s-au despartit.Dar Van tot mai simte ceva pentru.el.
Eu nu stiu daca se drogheaza sau nu, dar nu cred ca ar face asa ceva.
Ea doar s-a pozat goala.