| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa dau o petrecere in pijama dar nu stiu in ce sa dormim si cum ce sa scriu pe invitatie

Răspuns Câştigător
| IoanaKincaid a răspuns:

In pijamale, pe jos... puteti pune paturile si pernele pe jos (e foarte fain, crede-ma),va uitati la un film,cipsuri, popcorn,iar pe invitatie,foarte simplu,scurt si la obiect,,Te invit sa iei parte la petrecerea mea in pijamale, care are loc la ora,,,, in,,, P.S: nu iti uita pijamaua"

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nosferatu a răspuns:

Petrecere in pijama. asta wtf mai e?

| papusikatha a răspuns:

Pai din moment ce e o petrecere in pijama dormiti in pijama... aduna-ti prietenele cele mai bune cu un simplu sms prin care sa le spui despre asa zisa ta petrecere in pijamale...

| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a răspuns:

Pai pe invitatiee poti scriee : bunu/a meu/a prieten/a te invit la cea mai tare petrece in pijamale pe care ai avuta;; d vreodata. aceasta seara se va intampla ce pe data de... si la mine acasa pe stradaa / (blocul; daca e cazu si interfonu ) te astept cu nerabdaree daca ai nelamuriri despre aceasta noapte speciala iti voi aferii telefonul meww :d mersi si sper sa ne vedem curand [[[ dakA ai intrebari la care nu stii raspunsul poti adauga id mew; mona_simonik23 ]]] msz:d sper sa fie de ajutor :d dacaa se poate funda:d

| SuperDrogUniversal a răspuns:

Pai invitatia poate sa sune cam asa:
Heii girl:*
Am decis sa fac o petrecere in pijama. Si voiam sa te invit si pe tine sa ne distram, sa glumim si sa vorbim chestii de fete. Te astept la ora:... in data de... la mine acasa. te pup

Dormiti in pijamale in ce sa dormiti?

| yanytzayourprincess a răspuns:

Buna.pai cred ca la opetrecere de genul asta ati putea sa dormiti in saci de dormit sau daca nu aveti pe niste ``paturi`` ca sa le spun asa.Pe invitatie cred ca ai putea sa scrii ceva de genu```Va invit pe data de(mentionezi data si ora)la o petrecere in pijama la adresa(mentionezi adresa).vor fi jocuri etc etc ce iti mai propui sa faceti.vot?