| ioana8213 a întrebat:

O sa dau o petrecere in pijama si nu stiu ce lista de cumparaturi sa fac. Stiu poate e o intrebare stupida, dar am nevoie de ajutor. Vreau si niste filme. funda

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Pai ar trebui sa aveti ceva de rontait, gustari, niste reviste, machiaje, oja, filme, jocuri de masa.
Idei de gustari: floricele, chipsuri, cartofi prajiti, ciocolata, sandvisuri cu unt de arahide, salata de fructe...ce va place voua.
Cititi niste reviste de moda, sanatate, dieta, sport, celebritati, gastronomie, filme, auto sau orice va face placere.
Va faceti unghiile, va rujati.
Filme: horror- the possesion, final destination, the grudge
Serial- dr house
Comedie- Dumnezeu pentru o zi
SF- Thor, iron man
Altfel... Uitati-va la tv la icarly, victorious laughing eu inca ma uit cand ma plictisesc, ma mai uit si la "sa-nceapa aventura" laughing Nu ma judecati!

| Morelove a răspuns:

Gustar: chipsuri, popcorn, ciocolata...(mai bine intreabati si prietenii si vezi ce gusturi au)
Bauturi: sucuri, energizante(ca-sa ramaneti treaze)
Jocuri: ia o sticla pentru adevar si provocare, cumpara reviste cu teste (cat de cool esti sau cu cine te potrivesti) si multe, mult perne!
Filme: horror va recomand dead silence sau saga amurg; comedie hot pursuit(e super filmul) sau orice film de jim carrey.
Sper ca te-am ajutat, distractie placuta si nu uita sa iti intrebi si prietenele.

| PlacintaCuMere a răspuns:

Iiiii :333
Saaaluuut :33
Pai deci.Mancare :
Chips-uri,ciocolata,suc,biscuiti,bezele :?
Jocuri:
Nelipsita bataie cu perne,chubby bunny challenge,machiaj fara oglinda,va machiati una pe alta =]],spuneti povesti horror,mai povestiti de viata voastra,sunati cu privat, vorbiti cu baieti draguti, faceti caterinca pe omegle =]]]]]], mergeti la baie impreuna pentru ca singure nu veti putea =]]
Filme :
Alegeti filme horror:
Contrected ♥
Mama ♥
The sinister ♥
Si mai gasiti. Oricum, va veti plictisii.
Incercati sa stati treze toata noaptea. :3
Pa,pa.Distractie placuta :3