| EvaTramell a întrebat:

Vreau sa va zic ceva. M-am saturat nu stiu ce sa mai fac..am niste parintii x-( foarte enervanti. Ma lasa pe afara doar la ore fixe cu prietenii nu ma prea lasa daca trec de aceea ora:-

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Eeee ca sa vezi, s-a facut parintii ai dracu' si nu mai asculta de copii, sa mori tu ca nu stie ai tăi cat te duce capu' de nu te lasa cât, unde si cu cine vrei tu?

| Fineness a răspuns:

Şi care este întrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is parintii tai isi fac griji de tine
te inteleg sincer
parintii mei lucra departe de mine de la 14 ani is singur am grija de casa, tu ii ai langa tine nu? chiar daca iti ipun reguli ascultai, lasa nervii, tu nu vezi cum e viata? scurta si naspa. CAt timp is cu tine ascultai ca iti vor binele.Eu nu ii am langa mine de craciun sau de pasti,mi-ar placea sa ma certe ca fac multe prostii desi is mare, mi-e dor de ei sincer. Tu te plangi ca te cearta ca te enerveaza, destul de rau, eu ii iubesc desi sunt departe si mi-e dor de ei. Asculta de mine si fa ce vor ei, ca e bine. Eu ii aud doar la telefon si mi-e dor sa ma asculte careva.
incearca sa ii asculti lasa nervii ei te iubesc si tu la fel, va iubiti si asta conteaza, daca tu iai asculta ar fi perfect

bafta colegu ca parintii sunt singuri care sunt cu tine, am trecut prin asa ceva, si cand eram grav in spital DOAR parintii erau langa mine, altcineva NU. Ceau si numai bine sa ai

| kiddutsa01 a răspuns:

Hey. toti parintii sunt asa. bine. nu chiar toti happy parintii care vor sa isi vada copilul pe calea cea buna doar. poate ca ei cred ca placi pe vreun baiat. etc etc stiu cum este tongue incearca sa le castigi increderea, iar apoi sa ii asiguri ca nu faci nimic rauwinking poate ca intr-o zi o sa faci o greseala si o sa iti spui ca ai fi vrut sa te avertizeze parintii inainte sa o faciwinking

| Sbbbb a răspuns:

Depinde. Cati ani ai?! Poate nu au parintii incredere in tine. Incearca sa le castigi increderea, si, usor, usor te vor lasa. Good luck.