| Ioana1984 a întrebat:

Buna ziua a voi toti, eu vroiam sa va intreb toti daca stie cineva din voi daca in Bacau sunt cetateni din Albania? Sotul meu e albanez si vroia sa vorbeasca cu cineva din tara lui daca exista prin Bacau.Va multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, intreaba aici poate stiu ei ceva despre comunitatea albaneza din Bacau
Asociatia Liga Albanezilor din Romania
Redactia Prietenul albanezului
Redactia Editurea Privirea
Sos. Mihai Bravu Nr. 88A, Bl. P7A, Apt. 2, sector 2, Bucuresti
Telefon/Fax: (021) 253 29 87
e-mail: albfriend2001@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici este adresa internet a site-ului unde am gasit informatia cealalta http://www.alar.ro