| Bianca455 a întrebat:

Buna ziua TPU, as dori sa raspundeti doar daca stiti sigur raspuns si nu din auzite. Pentru casatoria unei romance cu un albanez in Germania ..este necesar ca cei doi sa plece in albania pentru cel putin 1 saptamana si daca da de ce?
Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Evident ca NU! Ce puii mei sa caute in Albania? Ala vrea sa te duca la produs in puii mei... sau sa te lege de vreun stilp si sa te faca sclava. Daca vrei raspuns sigur, nu e cel mai logic sa intrebi in Germania, la autoritati?

3 răspunsuri:
| Perfekt a răspuns:

Ai gasit cu cine sa te incurci. Albanezii nu au mama nu au tata. De exemplu in Italia au zone intregi unde isi desfasoara afacerile mai mult sau putin legale.

| Bianca455 explică (pentru Perfekt):

Eu stiam despre albanezi doar ca fiind propusa ideea de iubitul meu nu mi s-a parut a fi ceva putred la mijloc...pana mi s-a spus ca trebuie sa stau cu albanezu in albania 1 saptamana