| Anamaria16cristina10 a întrebat:

Bună ziua!
Am rugămintea de a-mi lasă ceva idei de invitați/mesaje pentru părinți în care sa ii anunțam ca eu și cu viitorul meu logodnic am stabilit data nunti.
Mulțumesc frumos aștept!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gratuit prin sms - telefon sau contra cost cu o firma care face invitatii dedicate nuntii. google it.

| ywar a răspuns:

Mama, tata..am lasat vibratorul in dulap, nu il mai folosesc. Mi-am gasit natural. Il iau pe dobitoc de barbat, am burta. Stop. Va pup. Stop. Doichita.

| DepikaPadukone a răspuns:

Eu găsit bărbat eu la mine măritat eu fugit la bărbat laughing))) acum mi-a venit astalaughing)))