| emignon a întrebat:

Bună ziua, TPU. Am rugămintea la dumneavoastră să binevoiți să-mi dați mai multe detalii despre produsul Rășina Acricic One ( LP 01).
Vă rog frumos să-mi dați mai multe detalii despre acest produs,din ce ingrediente este făcut, care este modul de fabricație.

Aștept răspunsuri în special din partea persoanelor care au preparat personal Rășina Acrilic One ( LP 01 ) sau care au lucrat pentru fabricarea acestui produs.
Vă rog frumos să-mi spuneți din ce anume este făcută Rășina Acrilic One ( LP 01 ). Vă voi fi mereu recunoscător! Vă mulțumesc anticipat răspuns. Dau FUNDA celui mai practic răspuns.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te direct de la fabricant, dar
Nici un producator nu-ti va da retetele exacte de fabricatie.