| aramnicolae a întrebat:

bunicu meu e obsedat de PSD si ma obliga sa ma uit la discursurile lui dragnea.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Fa-ti rost de inca o telecomanda, iar in pauza de reclama schimba canalul pe o emisiune neutra sau al opozitiei.winking
Sa nu afle bunicu, ca ai si tu o telecomanda! big grin

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pune-i cateva melodii de la paraziti!

| Adry05 a răspuns:

Baga-ti casti cu muzica

| RB26DETT a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ai tai sa-l convinga, eu am reusit sa-mi conving bunicii, mi-a luat un an si o groaza de dovezi, odata ce incep sa se uite doar pe Antena 3 si RTV e foarte foarte greu sa-i trezesti la realitate!

| winter a răspuns:

Schimba pe desene animate, poate o sa se mai calmeze. pe bune, asemenea oameni sunt in general mai agresivi si mai infocati

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca ai de invatat si iti iei cartea in mana, apucandu-te serios de studiat!

| mihai69 a răspuns:

Ia un somnifer și uită-te liniștit.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasa glumele. Daca cumva e mai tinerel, fa-i asigurare de viata si dupa aia ajuta-l sa aiba un accident.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii zici ca trebuie sa iesi afara cu prietenii sau ca ai de scris/ invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să ții cu PSD ca să te uiți la discursurile omului care face toate jocurile în România, îți garantez că opoziția nu-i ratează niciun discurs. big grin

| petitconseil a răspuns:

Cand incep discursurile alea, incepe sa te plangi ca n-ai bani sa-ti cumperi haine, papuci, si alte chestii care iti trebuie, plange-te cat de mult de ceea ce iti lipseste si fii sigur ca n-o sa te mai tina langa el la tv.

| Omis a răspuns:

Nu te uiti, simplu. Nu are cum sa te oblige.

| roxyroy a răspuns:

Faci altceva si când se uita la tine te prefaci ca te uiti

| AnoMg a răspuns:

Schimba canalul =) e cea mai buna solutie, daca comenteaza lasa-l sa vorbeasca?

| DVDPRO a răspuns:

Doar n-o fă. Spune-i NU pe un ton hotărît.