| INeverStopLoving a întrebat:

Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Intotdeauna fac astatongue
Si ca sa vezi, gust din fericire cateva zile, iar apoi dau cu capul si ma lovesc tare, taaretongue. Bineinteles, are cam intotdeauna cineva grija sa`mi panseze capul acolo unde m`am lovit mai tareoh go on
Desi, cred ca s`au cam saturat toti de toate esecurile mele, care sunt cam pe toate planurile: dragoste, banirolling on the floor, tigari si alcool(tongue)
Sper insa sa nu ma lase de capul meu, ca sincer nu stiu ce m`as facelaughing

P. S: ador INeverStopLovingwinkingwinking:X:X

pupici:*

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acum 6 ani cand am plecat de la Craiova la Bucuresti pentru serviciul visurilor mele si barbatul pe care il iubeam. Inca lucrez acolo si sunt maritata ca acel barbat de peste 4 ani.

| Anca a răspuns:

Chiar acum in prezenta fac asta!

| Mao a răspuns:

Niciodata.

| forever4you a răspuns:

Fac asta mereu...ma'i mult cand este vorba de dragoste, si tot eu ajung cu inima ranitacryingmereu nu ascult de ce'i din jur si tot eu ajung ranita, dar tot nu ma invat minte!

| haiZI a răspuns:

Aseara m-am aruncat cu capul in usa, ca aveam cateva beri la bord si credeam ca e deschisa.pa

| Mairead a răspuns:

Stii cum e aia, chiar daca iti spun alti ceva, pana nu dai tu cu capul, pana nu vezi, atunci iti dai seama. Din greseli inveti si te maturizezi

| ραтяίcία a răspuns:

Acum 2 saptamanisadsi imi pare raw ca am facut'ocryingsad

| ziz a răspuns:

Azi

| MisterDariusBoy a răspuns:

Te referi la o relatie sau la ce?
oricum.la mine a fost ultima data in septembrie.si cred ca as mai face-o odata desi stiu ca chiar nu e bine!

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Pai cam mereu fac astaaaa

adica cand m-am apucat de fumat...
cand am laut etno[doar odata si am putut sa ma abtin am fost la doctorlaughing]
cand am baut o sticlaa de votcaaaa si amu luat preyeni in bratse pana acasa
cand mi-am taiat venelee si am fost la spital
cand am stat in fata masinii si mi-am rupt mana si mi-am spart capuu
cand saream pe geam sa ma duc sa imi cumpar tigariii
cand chiuleam de la scoala
cand ajungeam acasa mancam si imi bagam degutul in gat sa vomit
cand...ca m-am plictisit

| CosminME a răspuns:

De revelion m-am aruncat cu capul inainte ...eram mort de beat si putin fumat si am cazut cu capu in zapada laughing

| KityKity10 a răspuns:

Sunt in situatia asta chiar acum.Toti imi spun ca nu e bine dar eu nu ascult desi stiu ca asa e.Nu pot renunta si totusi am avut destule probleme din cuza asta.