| Coriii a întrebat:

Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci ?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Greu de zisthinking
Nu sunt impulsiva.Si asta e mai mult un defect decat o calitateoh go on
Eu trebuie sa stau, sa ma gandesc, sa analizez, sa privesc toate unghiurile problemei, sa caut solutia si abia mai apoi sa actionezwinking

| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai anul trecut cand, unui baiat cu care ma cunosteam de vreo 2 ani foarte bun prieten s-a indragostit de mine ne-am combinat si dupa 3 saptamana mi s-a pus mie pateu sa ii zic ca vreau sa ne despartim ca inca mai tin la fostul'[fostul' fiind un fatalau care era prieten cu el si care nu era in stare sa ma pupe sau macar sa se vada odata pe saptamana cu mine si am stat 2 ani cu el] si el acceptat pentru ca tinea la mine.Hotararea am luat'o pe moment am zis asa fac si asa am facut, toti mi-au zis nu face asta ca tine la tine si te merita si tu pe el si el pe tine si e mort dupa tine si nu stiu ce si dupa aia mi-am dat seaama si cate capace mi-am luat...Intr-adevar le-am meritat big grinbig grinbig grin Dar intr-un final ne-am impacat in vara:X pentru ca mi-am dat seama ca el e cel la care tin si el tine la mine si am stat dupa 31 mai pana in septembrie cand a ajuns la liceu si a dat si el ca mine cu capu de sus si acu ne-am impacat din nou laughingrolling on the floor dar de data asta speram sa fie ceva serios si in fine e bine sa judeci de mai multe ori un lucru inainte sa il zici sau sa il faci big grinbig grin