| Dragon01 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai penibile lucruri prin care ati trecut atunci cand erati mici si care sunt cele mai placute lucruri care le faceati?

Răspuns Câştigător
| DeathIncarnate a răspuns:

Penibil...pai era atunci cand ma puneam parinti sa ma dezbrac la plaja(in pielea goala, fiind mic)...placut. pai cand m-am indragostit(la varsta aia nu cred ca se poate numi dragoste)rolling on the floor

2 răspunsuri:
| iuo a răspuns:

Penibil.cand parintii ma certau in public si imi mai dadeau si cate o palma.si placut.cand vedeam locuri si oameni noi.

| c2alexel a răspuns:

Cand ne jucam cu "viermisorul" in nisip laughing