| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai frumos cadou pe care l ati primit de la persoana iubita

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Faptul ca mi-a facut o vizita surpriza intr-un moment important si stresant al vietii mele. Cadourile primite au fost mai putin importante in comparatie cu prezenta lui

| Adiq a răspuns:

Mancare

| MihaelaDart a răspuns:

Cererea in casatorie si pregatirea cununiei civile pentru acest an, acestea au fost cadourile mele la inceputul acestui an.

| mgtow a răspuns:

Vestea ca m-a inselat. Am aflat telefonic cum amantul umbla pe acolo vorbind (faceau un gratar) si eu printre straini, nici acum nu o uit dar daca ar fi de fata cu mine cred ca as fi in stare sa o calc cu camionu' sau sa o intreb ce naiba mi-ai facut de nu te pot uita?

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Cel mai frumos cadou pe care l-am primit a fost viata insasi.