| Rukhsandra a întrebat:

Ultimul sms primit de la persoana iubita? fundita la cel mai frumos... >8-

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

''Si mie mi-e dor de tine, pisoi! Poooooop dulce :* :* :* ''

happy

16 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

''Nu dadusi nimic si de asta de sunai'' Ma suna si eu nu-i raspunsai, ii dadui un sms spunandu-i ca am treaba apoi primi mesajul de mai sus.

| Cretaker a răspuns:

'iar te-ai jucat aseara, boule?'

oh, dragostea asta.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pentru ca e ziua mea [de nume] am primit chiar adineauri mesajul asta:
La multi ani scumpa mea, inimioara mea mik.
Te iubesc mult si iti doresc viata lunga alaturi de mine.
PS: avem un an si o luna impreuna:X.

pa, pa.kiss

| Psihiatra a răspuns:

Pai...eu l-am iubit dar el ma considera doar o prietena tongue Ultimul mesaj de la el a fost :SAl! cf? vii jos? laughing

| Laurici :x a răspuns:

"ehecryingfiti-ar semnele de ras [phbbbbt] nu mai scoate limba ca ti-o musc cand ne intanlimlaughing kiss kiss te iubesc pisulici :X " eu glumeam cu el si scoteam limba le el prin semne " phbbbbt" si mi-a trim msj de mai sus, chiar mi-a muscat limba cand ne-am intanlit laughingblushing

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

''S nu uiti sa deschizi geamu`''laughing
El are obiceiul sa intre pe geam noapteabig grin
Sh acum e cu mine:X:X:X

| Deea :x a răspuns:

Ultimul e... "nu stiu ce ai, dar te rog sa fii sincera cu mine" straight face el imi cere sa fiu sincera, dupa ce a vorbit cu una pe mess si i-a zis ca nu are prietena si alte chestii oh go on

| adriangabor92 a răspuns:

Te plac, apoi te iubesc, acum mi-e frica sa nu te pierd, daca nu o trimiti la toti din lista ta, tu o sa pierzi pers. pe care o iubesti! gata, tocmai ai fost blestemat/a! la miezul noptii adevarata ta iubire va realiza ca te iubeste, ceva frumos se va intampla intre 1 si 4 dupa amiaza maine, se poate intampla oriunde FII PE FAZA la cel mai mare soc din viata ta, daca rupi lantul acesta vei fii blestemat timp de 10 ani daca iubesti pe cineva fa o copie si trimite la toti din lista ta in max. 10 min. si dragostea ta iti va trimite un msj. sau te va iubi. incerkti sa trimiteti mai departe, nu rupeti lantul (sorry pentru mass ) Am primit-o si eu...

| GoLoveYourself a răspuns:

Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri, dar nu pot face asta deoarece nu pot trai fara o doza zilnica din dragostea ta. te iubesc mult, te pup dulce.

| swet girl 22 a răspuns:

Iubita cand te trezesti vii la mine la bar sa bei cafeaua ca vreau sa vb. sper sa ma ierti ca am baut aseara pana la ora 3, scuze a fost ultima oara! te iubesc mult si te ast.

| radovanovic a răspuns:

Ma despart de tine. Am gasit pe altcineva mai sexy care mi-a gasit un loc de munca in Italia, unde o sa castig multi bani si o sa fiu bogata. Sa nu ma mai cauti niciodata si sa uiti de nr asta.

| radovanovic a răspuns:

Sper ca te-ama ajutat. Poti sa il trimiti si tu persoanei iubite, nu ma supar. Fundita?

| robertino87 a răspuns:

"in pauza asta o sa ma gandesc bine la tot..."

de gandit nu stiu ce gandeste dar e cu altu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"In juma de ora, oky?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sms nu am primit că nu le citesc, le şterg.Pe mess şi-a cerut scuze de la o prostie pe care nu vreau să i-o iert nici în ruptul capului big grin.

| andreea_2295 a răspuns:

Ultimul sms?

" Ce mai faci? Nu iesi pana pe afara? astpt sms Urgent. Te iubesc enrom de mult ubetha mea si nu vreau sa te pierd :X:X de pupacesc dolce :X:X:*:*>big grin