Întrebare recomandată | Me27 a întrebat:

Care este cadoul ideal pentru ziua de nastere a unui barbat ce implineste 53 de ani? Este tatal meu.

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un portofel elegant.

| mona a răspuns:

Depinde ce isi doreste, cadou ideal nu stiu dar poti sa-i faci cadou o sticla de coniac sau ceva de genul asta si un ceas de firma daca poarta

| Lariisucaaa a răspuns:

Un tablou mare, cu o poza in care esti tu si tatal tau! ...La multi ani!

| fuzzer a răspuns:

O carte, dar cartea sa fie buna, iar o carte buna o iei de la 50 de lei in sus. Daca este tatal tau atunci il cunosti foarte bine presupun, eu tatalui meu de ziua lui mai tot timpul ii cumpar carti, in special cele de istorie ca este un mare "fan".

Sau un ceas ii poti lua.

O camasa, frumoasa.

O sticla de vin.

Dar nu conteaza ce ii cumperi gestul conteaza, el isi da seama ca ai incercat sa faci ceva pentru el si te va aprecia foarte mult.Bafta!

| hummmer a răspuns:

Nu e ideal dar merg: un ceas sau nişte butoni(auriţi).

| andru10best a răspuns:

Ideal ar fi sa ii faci un tablou mare un care sa pui arborele genealogic al familiei cu poze amuzante nu cu fete

| pink425 a răspuns:

Sa te tirezi de acasa...si sa il lasi pe tati tau si pe mami cateva ore singurei tongue

| Lovee18 a răspuns:

Un ceas, o cravata, etc.

| alex癌 a răspuns:

Ceas si daca ii genu de persoana care bea merge sa iei si o bautura smechera

| SAndreeaG a răspuns:

Eu zic sa-i prigatesti micul dejun (clatite sau ceva ) si sa-i faci o scrisoare sau poti sa-i cumperi un ceas, un parfum sau o cravata...Depinde de cei place. Sper ca te-am ajutatwinking

| Seba_Seby_1995 a răspuns:

Cumpara-i ce crezi tu ca o sa-i placa.Nu uita este tatal tau, tu il cunosti cel mai bine.Te asigur ca orice cadou va fi primit cu caldura!

| Ghiorghe_Alexandru_1987 a răspuns:

Un colaj de poze cu intreaga familie inramat frumos! un ceas elegant sau un parfum(recomand YSL- la nuite de l'homme)

| Bianca_Alexandra_1989 a răspuns:

Ceva personalizat este de exemplu de cumparat cani de ex:pentru cel mai bun tata sau ceva ce stii tu ca i-ar placea o camasa, o cravata sau sa ii pregatesti un tort

| 10061999 a răspuns:

O revista playboy