| Lili_9060 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara?

59 răspunsuri:
| alyx a răspuns:

Toate, e si Romania, dar o strica guvernu' si tiganii

| heyulika a răspuns:

California... dreaming!

| Sebiii a răspuns:

Hmm.Anglia imi place foarte multhappy

| limen a răspuns:

S. U. A parerea mea

| Nightcrawler a răspuns:

Sincer sa iti raspund la acceasta intrebare : Romania ( sa nu ma credeti patriot ca nu sunt )
Avem toate zonele de relief existente si daca oameni si conducatorii tarii sau schimba ar fi o tara frumoasa mai frumoasa decat oricare tara!

| alina_8356 a răspuns:

Chiar nu stiu laughing

| BucurAdrianFlorin a răspuns:

Cu siguranta nu Romania.happy
Spania.happy

| April27 a răspuns:

Amerikatonguetongue

| ktalin2k a răspuns:

Italia

| Alexandra_2209 a răspuns:

America

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Pai de unde am fost pana ak Spania, iar tarile care imi plac sunt Mexic si Egiptlove struck

| max_3105 a răspuns:

Multi si au dat cu parerea aiurea.
eu nu pot spune care e cea mai frumoasa pentru ca nu am vizitatat nici macar un sfert din Romania si nu am plecat niciodata in straintatate
fiecare loc are frumusetea lui, trebuie doar sa stii cum sa profiti de el

| ioana_9061 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai frumoasa tara este Turcia.Este o tara minunata, merita vizitata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea Britanie, Suedia, Germania, Finlanda.
Astea sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A noastra. tara noastra-i tara noastra.la noi sunt codri verzi de brad, si campuri de matasa, la noi atatia fluturi sunt, dar e si jale-n casa.privighetori din alte tari vin doina sa ne-asculte, la noi sunt cantece si flori, si lacrimi, multe.multe.este o impletire, la care mai trebuie lucrat si eliminat cate ceva.de pilda lacrimile.sa fie doar de fericire. cele de tristete sunt inevitabile. dar sa fie sincere, nu de crocodil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multe tzari frumoasewinking

Ex : Germania, Frantza, Italia, Spania, Turcia, Grecia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe, nu ne intrebi daca am vizitat vreo tara?laughing
Mi-as dori sa merg in Japonia happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea e FRANTA pentru ca TURNUL EIFFEL e special si e unul dintre cele mai frumoase locuri din FRANTA

| HinnaBunneh a răspuns:

Haideti bah nimeni Romania? laughing

| MarcAnthony a răspuns:

Italia. Indiscutabil. Si am vazut si franta, si germania, spania, grecia, turcia, bulgaria, ungaria, austria, elvetia...

| Any_1345 a răspuns:

Franta, Franta si iar Franta.

| adelina_5429 a răspuns:

Grecia:X:X

| KULLER a răspuns:

Noua Zeelanda acolo nivelul de criminalitate e cel mai mic

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Eu zic ca spanya.am fost acolo si e super tare

| flor07 a răspuns:

Canada, Franta, Turcia si Romania(chiar daca nu stim sa-i apreciem frumusetea).

| AndraStefi a răspuns:

Am fost in multe tari dar apreciez foarte mult Franta. E o tara superba! (Si Germania imi place)

| Niikismy a răspuns:

Romania cea mai bogata tara din lume? Frate ai gandit inainte sa scrii, pana si Bulgaria este mai civilizata, si tu zici ca Romania este ce-a mai bogata? Poate ai visatatu..No, niciodata nu se va afla in clasamentul celor mai bogate, cum ar fi SUA, China si Japonia! Derye..sa fim seriosi.

| cristina_9301 a răspuns:

Cea mai frumoasa tara dupa parerea mea este ROMANIA...^_^
deoarece Romania este tara in care m-am nascut si in care am copilarit si voi copilari mult timp de acum inainte,multi oameni vad tara romaneasca ca fiind cea mai urata,saraca,groaznica tara.Dar cati din ei stiu locuri de vizitat si ca suntem cea mai norocoasa tara? adica in comparatie cu Japonia,unde au fost cutremure, inundatii, etc...
ROMANIA ESTE CEA MAI FRUMOASA TARA!

| iulia00000 a răspuns:

Australia