| JustABelieber a întrebat:

In ce tara ar fi cea mai frumoasa vacanta?

Răspuns Câştigător
| monicutza_5552 a răspuns:

Turciawinking! sau montenegru (am fost acolo anul trecut la mare e superbbbbb). am auzit ca in turcia este ff frumos

10 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

In Italia e de vis.

| LeMad a răspuns:

Depinde ce iti doresti!
daca iti place istoria si marea, eu iti recomand Italia!
daca tot ajungi in Italia, eu recomand sa mergi cateva zile in sardenia sau sicilia!
Recomand sa pleci cu masina, sa te poti misca in voie!
Vacanta Placuta!

| sonia7026 a răspuns:

Grecia, brazilia

| Alexurukay a răspuns:

In viena

| publikkul a răspuns:

Elvetia, in engleza Switerzland. Acolo e cea mai bogata si cea mai culturata tara din Europa. Am fost acolo si vreau sa imi petrec restul vietii acolo.

| SmekerasuxD a răspuns:

Franta

| Mihnutzu99 a răspuns:

In Hawai! Parerea mea! Funda?

| andrutza_3684 a răspuns:

In opinia mea in Grecia.

| claus_8124 a răspuns:

Eu iti propun Germania pentru. ca este tara florilor.

| andrada3149 a răspuns:

In spania, depinde de tine si de placerile tale...adica in spania sunt foarte multe parcuri de distractie exemplu: mundomar, terra mitica, etc