| andreea2346 a întrebat:

Care este parerea voastra sincera despre inselat? Sunteti de acord cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea fi de acord niciodată cu un lucru imoral și absurd. Dacă înșel inseamna ca am ales într-un mod inept persoana greșită, ceea ce ma face sa fiu și eu un inept. Părerea mea este,, spuneți nu inselatului, iubiti ca să fiți iubiți ", nu as putea fi de acord cu asa ceva niciodată, eu personal nu am înșelat niciodată, și nici nu as face-o dacă as iubi persoana respectiva.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Suntem diferiți, fiecare! Nu prea găsești femei de astea la noi, pe dincolo da, la noi șanse infime.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, eu am zis din partea ei nu din a mea, ca ea ar putea face ce vrea, ca eu nu prea sunt genu sa ma duc colo si colo.

| universe3 a răspuns:

Desigur ca nu sunt de acord,dar totusi,ce intelegi tu prin inselat?
Inselat poate fi actul sexual cu alta persoana,majoriatatea oamenilor cred ca aici e totul, dar nu, inselat poate fi si daca raspunzi la mesajul cuiva, daca dai likeuri la poze aiurea sau daca atingi pe cineva intentionat. Eu zic ca cei care fac asta merita consecinte legale grave, e cea mai miseleasa forma de gandire.

| stefiiii3 a răspuns:

Depinde de contez, persoana, cauza.