| OmuCuProgramarea a întrebat:

Care este parerea voastra sincera despre TikTok?

9 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

E foarte fain.
Algoritmul te direcționează spre ceea ce cauți, nu am fete care nu știu ce fac pe acolo, doar oameni care discută chestii relevante pentru mine

| alexalx1234 a răspuns:

Dacă ți-aș spune că acum câteva luni era un trend în care majoritatea fetelor se postau punându-se capră ce ai crede? O mizerie totală. Și după se plâng că de ce le face lumea panarame. Și da, fetele acelea erau românce.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Personal nu consider că ajută sau contribuie cu ceva omenirii, ci mai degrabă o dezbină și distruge. Însă în mai toate asemenea aplicații este la fel.Fiecare după cum îl duce mintea va alege ce îi este sau nu de folos din "lumea" asta virtuală.

| FantasyBoy a răspuns:

E o aplicatie excelenta, cu multe parti pozitive, dar si cu uscaturi(propaganda nationalista, rasista, etc).Ca orice altceva de pe Internet...

| Pamanteanul a răspuns:

Tik tok e bun, mai înveselește omul nu îl trimite doar la biserica sa plângă.

| yungandreigawd a răspuns:

Naspa, cringe. aici ma refering la cel din Romania.
cel din afara e cam tot asa, dar putin mai ok.

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

O porcarie de aplicaie, vezi niste fete ce dau din fund poate ocazional o baba care danseaza pe muzica vai mama ei (eu de astea am dat eu pe tik tok) si cate o fetita care isi intinde degetele sau le strange aiurea (de asta am dat eu) poate cate o femeie de etnie roma care striga ''eu muncesc baaa!'' facand sarmale, poate dai de prefacuta si malitioasa Andra gogan, poate si de vreo manea de prost gust ca nu exista manele cu gusturi si asta e tik tok-ul

| pterodactylstfw a răspuns:

Razi dar plangi

| ioana505 a răspuns:

Râzi și plângi în același timp. Te poate face să îți scazi stima de sine și sensibilitatea sau chiar controlul emoțiilor?