| yoanna73 a întrebat:

Care sunt dorintele voastre pe anul 2011?

16 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

In afara de dorintele normale, sanatate, familie, bani. vreau sa invat mai multe chestii pe care le-am tot amanat... Cel mai mult dintre acestea.sa invat sa-mi fac un blog sau un site.Cam mult, nu?

| EUSIATIT a răspuns:

In afara de sanatate pe care si o doreste fiecare din noi vreau ca anul acesta sa ma fac. soacra [sa se casatoreasca cel mare ca... e timpul] dar. numai cel de sus stie ce va fi. pupici

| morena a răspuns:

Sa plec din tara! Binenteles cu un contract bun cum am mai avut pana acum, tot in meseria mea(cofetar). Am renuntat de 2 ani, cand a fost tatal eu bolnav(apoi a murit), iar acum ma gandesc ca tot mai bine e dincolo! Nu crezi? La multi ani in 2011 si tie!

| forever4you a răspuns:

Multe:Sa intr'u la un lice'u bun, sa am mai mult noroc in dragoste decat am avut in 2010, sa fi'u sanatoasa si sper din tot sufletul sa fie un an mai bun ca 2010winking

| tania77 a răspuns:

Buna dorintele mele in anul care abia a inceput ar fi:sanatate, putere de munca, sa invat sa ma bucur de fiecare zi cu bune si rele si nu in ultimul rand bebelusul mult dorit.

| Alynutzaaa a răspuns:

Imi doresc in primul rand fericire in familie! Apoi as vrea sa schimb unele lucruri la mine, stiu nu ma cunosti insa as vrea sa le enumar :
- sa incerc sa nu pierd asa mult timp degeaba : veneam de la scoala ma puneam la calultor, pe mama nu o ajutam la nimic, acum vreau sa fie altfel!
-sa fiu si mai credincioasa fata de anul 2010
-sa nu ma las influentata de vorbele urate care circula, sa las sa spuna lumea ce o vrea, eu sa`mi vad de ale mele deoarece pana la urma 'indiferenta doare mai mult decat orice'
-sa nu ma cert cu prietenii mei din orice ( sa mai las si de la mine)
-sa invat mai bine ( de asemenea cum mi-am propus in fiecare an ), dar acum sa incep sa mai las din lene
-sa ma apuc de putin sport, nu am kg in plus insa putina miscare nu strica!

Ar mai fi poate si alte lucruri de mentionat insa in mare parte asta imi doresc de la anul 2011!

Iti doresc un An nou fericit si multa multa sanatate ca e mai buna decat toate!

| carmi_6480 a răspuns:

Sa -mi fie familia sanatoasa. Asta e lucrul cel mai important cred, celelalte vin de la sine cu putin noroc de la Dumnezeu.

| Malvina24 a răspuns:

Sa iau bac-ul cu nota mare sa fiu sanatoasa si sa ma inteleg bine cu iubi!

| ionika17 a răspuns:

Sa fiu fericit, sanatos si sa imi mearga mai bine decat in 2010happySucess si tie

| yoanna73 explică:

Eu cred ca daca aveti ambitie, dorintele se vor indeplini.succes la scoala si bucuratii pe parinti. voi sunteti bucuria lor.

| Laura a răspuns:

Să intru la un liceu bun fără cocalari. big grin

| adi4ever a răspuns:

1)Sa fiu sanatos
2)Sa i-au examenele de intrare la liceu in vara
Poate nu se mai indeplinesc ca le-am zis cu voce tarelaughing

| iulyspy a răspuns:

Sa iesim din criza si sa imi fac un prieten:d

| Robeee a răspuns:

Eu pur si simplu imi doresc sa fie mai bun decat 2010 happy

| Miere_9997 a răspuns:

Sa trec cu succes de examene:X si problema sa fie un an mai bun ca 2010

| Gabytsa_8450 a răspuns:

Sa ma iubeasca asa cum il iubesc si eu happy.