| ALYNAMARYA a întrebat:

Cum ati petrecut REVELIONUL 2011?
Ce a insemnat pentru voi anul 2010?
Eu va doresc din toata inima sa fiti sanatosi si sa vi se implineasca toate dorintele.

LA MULTI ANI!

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Pai a fost foarte frumos desi l-am facut acasa pentru ca sunt in Germania si prieteni nu prea am aici, deocamdata.

Anul 2010 pentru mine a insemnat o experienta, la fel ca ceilalti ani din viata mea. M-am si bucurat de anumite lucruri, am plans, am iubit, am imbratisat prietenii dragi, am sperat si s-a indeplinit.
Sper din suflet ca anul acesta sa fiu fericita si sanatoasa, Asta doresc tuturor!

La mulți ani și ție! happy

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

L-am petrecut acasa cu familia, cu mama si sora. Tata era la serviciu crying.
Multa sanatate!

| Yumitsu a răspuns:

L-am intalnit impreuna cu familia mea.
Mersi. si tie iti doresc ce e mai bun. si ai grija ce-ti doresti, ca se pot implini...))

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Eu am petrecut Revelionul cu familia(bunici, verisori)si pentru mine inseamna cumpana dintre ani, trecerea dintr-un an in altul.Am citit un mesaj asa de dragut pe internet despre Anul Nou. In el era vorba ca la miezul noptii ai un volum nescris cu 356 de pagini si sa le scrii numai cu lucruri bune, bucuri si impliniri! Fix asta iti doresc si UN AN NOU FERICIT!

| cineva1992 a răspuns:

Sa-ti dea d-zeu sanatate si tot ce iti doresti:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorcova; Anul Nou cu sanatate si Indeplinirea tuturor Dorintelor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in club big grin