| bogdan133 a întrebat:

Cat ar trebui sa dureze un montaj video pentru o nunta? Am contactat o firma si au oferit doar 30 de minute de video cu toata nunta ( civil+regelios+petrecere+ritualuri).

Mie mi se pare foarte putin? Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

3 ore - 3 ore și jumatate.
Asa era acum câțiva ani, acum poate au rămas la varianta redusa.

| dannyel86 a răspuns:

E destul de putin.
Cred ca in acel video e rezumatul evenimentului.
Chiar daca au facut foarte multe poze, nu tine locul filmarii nuntii.
Poate e un nou trend, sa nu-ti dea timp sa te plictisesti uitandu-te la o inregistrare lunga, ce a suprins toate detaliile (unele chiar nesemnificative). big grin
Oricum, raman la ideea mea: parca e prea scurta!winking