| MixTape a întrebat:

Ce dotari ar trebui sa aiba un laptop, ram placa video etc.Si ce parere aveti de firma Hp?

Răspuns Câştigător
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut eu am laptop HP pavilion G6 ( are 6 gb ram procesor dual core de 3 si placa video dedicata de 1 gb)
Cea mai buna firma din lume pentru laptopuri este Alien (cel mai ieftin alien este cam 1500euro) dar dupa Alien este HP :X e imposibil sa te dezamageascatongue
Despre resurse : procesor ct mai mare si ct mai multi rami!

3 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Firma HP este OK, iar despre dotari... cati bani oferi, atata primesti big grin

| Music4life a răspuns:

Numai cuvinte de lauda pentru Hp, iar in cea ce priveste laptopul daca are aceleasi dotari cu un PC cu vreo 2-3 mil mai ieftin... e OK.

| DXSarmii a răspuns:

Despre firma Hp drept sa iti spun am o parere foarte buna! Am si eu un laptop si il am de ani buni si merge genialwinking