| elizabeth a întrebat:

Ce parere aveti despre,, nunta regala"?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ceva destul de nou şi rar. Nu mai sunt multe monarhii în lume, e interesant oarecum. Dar mass-media face totul să pară ca o nuntă de staruri pop. Exagerarea e mult prea mare. Ar trebui să fie ceva clasic şi puţin mai sobru. Plus că e vorba de un cuplu englez. Ştim toţi cum sunt englezii, destul de conservatori.

| deea89 a răspuns:

Bravo lor, casa de piarta.e frumos ca nu vezi asa nunta in fiecare zi, dar prea exagereaza lumea. oriunde ma uit sau aud...numai de ei e vb.la tv, pe net etc.m`am saturat deja.debea ast sa faca nunta aia sa nu mai aud de ei laughing)

| Paulla a răspuns:

Who cares?
E doar o nunta...
Se face prea mult caz dupa parerea mea.

| TH_8839 a răspuns:

Ma dezgusta