| loana25 a întrebat:

Cat se mai da la o nunta in 2011 / persoana?
Ce idei de daruri mai stiti pentru un cuplu la cununia civila?
Vreau raspunsuri cat mai repede! E urgent!

Răspuns Câştigător
| monicutza_5552 a răspuns:

Depinde si de nunta... si unde e facuta si meniul si de stare financiara, dar de obicei eu dau 100 de euro de persoana. cat despre cununia civila cam tot la fel este, adica electrocasnice sau seturi de lenjerii pentru pat big grin. eu ultima data cand am fost la cununia unei rude am dat 100E. :* funda?

2 răspunsuri:
| Zodiacul a răspuns:

Poti sa dai cat te tine buzunarul! Ca si cadou ii poti cumpara ceva simbolic cuplului cum ar fi :cadouri personalizate, figurine romantice pentru casa, si un buchet de flori! fundita?

| loana25 explică:

Multumesc de raspuns.
Tot cam la 4 -5 mil. m-am gandit si eu (pun ca mi-s verisori dar si ca am venit 0).
V-as da la amandoua funda (apropos, la ce ajuta?), dar nu pot da decat una. Asa ca vot si funda sa va impac.