| Georgienita94 a întrebat:

In toamna am cununia civila, doar cununia, nu si nunta, nunta e peste 3 ani si vreau sa stiu daca se pun domnisoare de onoare si cumnati de mana la cununie? ajutati-ma ca nu stiu exact!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti pune domnisoare si cavaleri din cumnati, de ce nu? Stiu chiar cupluri care au facut asta.Si sora mea m-a cununat, nu e problema cine este nas, cavaler sau domnisoara.

| Georgienita94 explică (pentru anonim_4396):

Stiu dar eu voiam doar sa stiu daca se pun si la cununie sau doar la nunta! multumesc pentru informatie!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,Georgienita,numai la nunta. La primarie la starea civila, doar martori si nasi.

| Georgienita94 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgienita94):

Cu placere, sa ne chemati la nunta. Putem fi a doua pereche de cavaler si domnisoara, pentru ca si asta e posibil.Pa