| anonim_4396 a întrebat:

Caut o persoana cu numele de Andreianu Tereza nascuta in comuna Butoiesti-mehedinti, numele de fata este Butoi. A disparut din familie de mai multi ani si nu stiu nimic de ea, imi este verisoara primara. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Ce ai mortule.nu vezi ca o intereseaza situatia verisoarei ei? ca a disparut? te bagi ca fraierul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihail

| lolwut a răspuns:

Bai basinosule, mai informeazate si tu de pe forumuri, siteurile de genu asta nu dau de fapt premii...