| calutuuuu a întrebat:

TPU!
Daca vreau sa caut o persoana pe facebook si nu ii stiu numele de familie (decat prenumele si poreclelelaughing) am sanse sa il gasesc?laughing

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| calutuuuu explică:

Da, dar habar nu am daca o sa il gasesc pentru ca deja caut de multa vreme... mai incerc totusi!winking

| Ralluxd a răspuns:

Buna, dupa parerea mea ai sanse. Dar ai de cautat. Trebuie sa cauti fiecare ersoana in parte care iti apare cu acel nume. Si inca ceva, sa fii sigura ca acea persoana are cont pe Facebook, ca altfel poti cauta cat vrei si nu gasesti. Daca stii cum arata uita-te la poza de profil si iti dai seama. Iti va fi mai usor.Bafta!

| Dixii21 a răspuns:

Incearca...poate gasesti.tongue

| valigruef a răspuns:

Gabi

| valigruef a răspuns:

Gabriel