| anonim_4396 a întrebat:

Caut psiholog, pentru a vorbi pe mess

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt psiholog, insa poate ti-as fi de folos cumva.

Trimite-mi un mesaj pe privat daca nu dai de un psiholog veritabil.

| florin1979 a răspuns:

Ai grija sa nu cazi in vreo capcana, practic aici toate persoanele sunt necunoscute pentru tine, cum esti si tu pentru mine, asadar oricine se poate da drept psiholog pentru a face misto de tine! intelegi ideeahappy

| AxelBv a răspuns (pentru florin1979):

AI perfecta dreptate!

| Diia94 a răspuns:

Si eu caut de mult.straight face

| mikilaina a răspuns:

Pe topexperti.ro vorbesti cu un psiholog pe un hcta asemanator cu mess-ul. Discutiile nu sunt gratuite, din ce trebuie sa traiasca si oamenii care au ales sa faca din psihologie o meserie. Sunt in aceeasi situatie cu preotii. Numai bine si sper sa gasesti ceea ce cauti

| MartinLutherKing a răspuns:

Sunt student la psihologie anul 1. Adauga idul de messenger t_pristoleanu daca mai ai nevoie de ajutor.Inca nu sunt psiholog, dar pentru asta voi lucra.

| NickTampit a răspuns:

Nici eu nu sunt psiholog, dar banuiesc ca ma pricep in a asculta persoane, deci imi poti trimite mesaj privat.

| Red9TDI a răspuns:

Incearca http://www.topexperti.ro/
Este cu plata, dar vei discuta cu persoane calificate si poate vei gasi raspuns la intrebarile tale. Succes!