| LolaCoolAngel a întrebat:

Ce avantaja are un grup format din 4 fete in comparatie cu unul format doar din 3? Dar dezavantaje? Funda happy

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Chiar nu se ceartă mai mult.
Dacă sunt 3, mereu una dintre ele se va simți dată la o parte.
Când sunt 4, toate sunt strâns legate, lucrurile diferă.

| KateMiddleton a răspuns:

Din patru fete-diferite puncte de vedere, mai multe certuri, oricum e rar cand prieteniua dintre 2 fete poate fi numita adevarata, ce sa mai spun de prietenia dintre 3 si mai multe.
Cei mai buni prieteni sunt baietii, nu-ti spun secretele, nu-ti copie tinutele, sunt mereu devotati, te apara.
Bafta!

| shotys a răspuns:

Din 4 se cearta mai repede

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Nici un grup nu e bun. Cei mai buni prieteni sunt băieţii.

| teapz a răspuns:

Eu am fost in multe grupuri.din experienta mea iti zic sigur ca intr-o prietenie de doua persoane a treia e ca musca in perete deci eu zic patru dintre care una din fete sa fie mai apropiata de tine