| ale_7379 a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar verisoarei mele de 11 ani? fundita cel mai potrivit pentru ea!big grin

Răspuns Câştigător
| Alecssandra_8257 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o buluza cu personaje din anumite desene, filme. ex : Hanna Montana. Poti sa-i cumperi jucari de plushii. Ai putea sa-i cumperi mici accesori. lanturi, bratari, elastice foarte colorate, o esarfa de preferat roz sau mov. sau o trusa de machij de jucarie. ai mai putea sai iei o cutiuta frumos aranjata in care sa`si tina bijuterile. Sper ca ti-am fost de ajutorrr! Funditaa?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O trusa de machiaj, fetele cresc si au nevoiewinking

| Alecssandra_8257 a răspuns:

Mersii`:*

| Azeℓℓe a răspuns:

Un ursulets maree de plus.

O bluza. pe gustul ei. stii tu ce poarta in general.

Blugii cu turul jos :> Daca ii plac genurile astea.

Cizme. Ugg de exemplu.

Parfum:p. Si langa un luciu. bratari. elastice. clame etc.

Lant. cercei.

Geanta :p

Caciula cu fular si manusi. Caciula gen : http://images4.okr.ro/......0_700.jpg. Se gaseste in Real. sau in City Mall :p Manusi deala colorate sunt frumoase;;) http://frumusete.ele.ro/images/poze/manusi1.jpg

etc:))

Sper ca te'am ajutat! :P Funda?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 11 ani si iti dau idei ce mi-as dori eu

Haine/WebKinz/Cool-Glam Bandz/Accesori+O felicitare