doiny
| doiny a întrebat:

ce cadou sa-i cumpar verisoarei mele pretentioase care face 18 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi, verisoara ta face 18 ani... un moment special= cadou special...si daca e si pretentioasa...cu atat mai mult.
Ii poti lua o cutie de bijuterii frumoasa, o pereche de cercei draguti sau un parfum. Daca prin pretentioasa ai vrut sa zici snoaba happy no offence happy cadoul trebuie sa fie "DE FIRMA" happy nu foarte scump neaparat.

14 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa-i faci cadou un bilet la teatru sau oprera.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

ii poti face cadou o zi intr-un salon de infrumusetare cu toate tratamentele de rigoare.sau o masina dar depinde ce buget ai.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sincer sincer? Daca esti in pana de idei... da`i banii in plic...si macar stii ca isi cumpara de crede ea de cuviintza.Nu sunt deloc adepta banilor in plic...dar...situatiile disperate... cer masuri disparate laughing

| JayLeno a răspuns:

o pereche de cizme Ugg happy

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nici eu nu sunt adepta banilor in plic, dar dupa cum zice si pupimik, daca nu ai alta solutie, daca chiar nu stii nimic din preferintele ei, ceva de care sa te apropii cat de cat din ceea ce stii ca prefera, decat sa risti sa ii cumperi ceva care sa nu-i placa, atunci, da, mai bine ii oferi banii si un buchet de flori, (ce flori prefera ar trebui sa stii ) si poate asa va aprecia mai mult gestul.

| monicaclaudia a răspuns:

Sincer mie "miai taiat aripile " doar prin faptul ca ai zis ca e pretentioasa (( nu as sti ce sa iti raspund ( doar ca incearca cu ceva la moda cica e ceva ce functioneaza
mai nou pe aici poti ca sa ii faci un bon la un magazin la un salon etc si ea sa aleaga ce vrea asa is toti fericiti

| Swabia a răspuns:

Ce zici deee... o cutie cu nimic!laughingrolling on the floor)

| LuS[z] a răspuns:

dac zici ca e pretentioasa atunci o bijuterie ar fi ideal pentru ca impresioneaza pe oricine indiferent cat de pretentioasa e

| miha2010 a răspuns:

O zi la spa la un salon modern sau de ce nu o bijuterie cu cristale swaroski ca nu sunt scumpe si sigur o dai pe spate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te gindesti sa ii cumperi cizme UGG, ai grija ce cumperi... http://blogdeshop.blogspot.com/2009/02/cum-depistezi-cizmele-ugg-false.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza COOL SI O PERECHE MARFA DE BLUGI STRAMTI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bijuterie, o suzeta o babetica si un biberon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un stripper. sigur o sa ii placa laughing

| ioana08 a răspuns:

Pai nu stiu poate ca o excurisia doar voi dau sau poate... o zi doar voi 2 la un salon sa va rasfatati un pic