| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac sorei mele geamena de ziua ei? funda! 11!

10 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Desi sunteti gemene puteti sa fiti firi total opuse am mai vazut asa ceva.Gemen si total diferite.Ar trebui sa-ti cunosti totusi sora mai ales ca sunteti gemene ca ce isi doreste.Deci eu nu te sfatuiesc ca ceea ce iti place si tie.Nici in cadrul familiei nu avem acelasi gusturi. Putem noi aici sa-ti dam multe sfaturi dar tu trebuie sa stii ce ii face bucurie sorei tale. Poti sa intrebi si pe mama voastra.

| BeLLLLLa a răspuns:

Un bibelou cu 2 ingeri, sau doua fetite insemnand voi 2 :X:X:X

| mamarutza12 a răspuns:

Mergeti impreuna la mall si gasiti-va niste bratari speciale care sa va placa la amandoua si asa o sa aveti amandoua la fel. poti sa-i iei un bibelou cu doua fetite si daca gasesti pe cineva poti sa-l rogi da va graveze numele. ar fi frumos si un panou mare, de pluta, care sa-l invelesti in hartie creponata de culoarea ei preferata si sa faci un colaj cu poze cu voi doua de cand erati mici, pana acum. poti sa faci acelasi lucru(cu pozele) dar sa le pui pe un Cd, iar pe fundal melodiile ei preferate.
La multi ani!

| Unbearable a răspuns:

Iesiti undeva, intr-un loc special. Intr-un parc, pe urma la un restaurant. Barfiti, radeti, discutati, in asa fel, ea va fi bine-dispusa si fericita, iar tu - respectiv ea, veti avea ocazia sa va cunoasteti mai bine ca surori. Bafta!

| Pustoaicka50 a răspuns:

Pai ii faci un cadou pe care ti l-ai dorii tu.fiind gemene e posibil sa aveti aceleasi gusturi.Si ai putea sa-i cumperi o bluza sau o trusa de farduri.PWP

| Marilena_7549 a răspuns:

Cred ca i-ar placea forte mult o carte, un film sau o bijuterie!

| lily_2477 a răspuns:

Oricit ai cauta cadouri, nimic nu va inlocui o amintire printre cei dragi. Orice cadou la un moment dat se va strica dar amintirea va ramine ca o pata in minte si in inima.Asa ca te-as sfatui sa mergeti intr-un loc frumos si sa profitati de tinerete, ca mai apoi sa le povestiti nepotilor la batrinete ce frumos v-ati petrecut timpul impreuna la cel mai important moment din viata voastra. A era sa uit : LA MULTI ANI

| crazygirl_5103 a răspuns:

Ar fi bine sa reformulezi intrebareawinking

| Costi23 a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda sa incerci sa ii creezi tu ceva. Ceva creativ, un colaj cu poze cu voi doua + desene.

| florentin_9595 a răspuns:

O bratara ca sa va deosebiti