| Barajag a întrebat:

Ce diferenta este intre sexul oral facut la barbati si cel facut la femei?

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Nu este diferenta cred, placerea este reciproca, mai intensa cred facut la femeie de catre barbat.

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Presupun ca nici una, in afara de detaliile de tehnica.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-am facut la barbati, dar mi-au zis cateva persoane ca e excelent laughing

| Barajag explică:

Bro ce ai vrea tu sa stii? nu se poate sa nu stii chiar nimicbig grin

| monyk a răspuns:

Nu am facut niciodata, deci nu am idee, dar diferenta prea mare nu poate fi...doar ca organul e diferit...

| Leea1234 a răspuns:

Cu scuzele de rigoare...pentru forma vulgara de exprimare...
la barbati se "suge„, si la femei se "linge"!
imi cer inca odata scuze...

kratos
| kratos a răspuns:

Locul unde se face (mai exact organul big grin) alta diferenta ar fi tehnica cu care se face laughing

| utzuman2006 a răspuns:

Raspund printr-un banc : Stisti care este diferenta dintre un "cuc'' si celalalte "pasarici"...raspuns; cucul ne se linge, el se suge...

| lifeForJesus a răspuns:

Niciuna... amandoua... se aplica in gura...

| traumatizaNtu a răspuns:

Unul e de tras (supt), celalalt de impins (lins)

| optimista_5827 a răspuns:

Femeia are pasalica si barbatul are cuc...deci diferenta e clara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept cu interes sa-mi spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cum sa-ti spun care e diferenta ca sunt hetero....vezi poate apare cineva sa-ti zicarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gust... poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika happy tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este o diferenta majora si anume:sexul oral facut unui barbat e bun oricum, nu conteaza tehnica; la femei e mai dificil, daca nu stii ce si unde sa faci... te-ai ars, ai stricat lucrarea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bestial..la barbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chestia de altitudine si mare adincime ce atita filozofie?

| stefytm a răspuns:

Sa-mi zici tu cum e si apoi iti zic si eu cum ebig grin
!

| Ralf71 a răspuns:

Riscul de BTS este acelasi.