| DarkShina5566 a întrebat:

Femei si barbati: va place sexul oral?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Da îmi place, și sincer până la vârsta de 21 de ani nu am practicat, nici nu am vrut să mi se facă și nici nu am făcut. În schimb după ce mi-am găsit jumătatea, actuala logodnică, da am practicat și una și alta și pot să zic că mă excită enorm să ofer oral partenerei.

| Ycu a răspuns (pentru Azµre):

Prea multe detalii laughing.

28 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cui nu-i place shaorma?

| wolder a răspuns:

Nu. nici sa mi se faca, nici sa fac. imi satisfac placerile altfel.

| stark47 a răspuns:

Sincer,mie imi palce.insa nu cu absolut oricine.doar cu persoanele absolut importante pentru mine

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru stark47):

De fiecare daca cand ne despartim de cineva gasim pe altul si mai bun si il iubim si mai mult si tot asa asta ce inseamna ca trebuie sa le facem sex oral la toti doar pentru faptul ca ii iubim? nu asa ne aratam iubirea fata de un barbat prin sex oral, dar fiecare cu parere lui

| stark47 a răspuns (pentru supradozadenebunie5):

Asculta,am avut multe prietene.multe mi au spus ca ma iubesc.insa le spuneam, eu inca nu te iubesc.pentru ca asta simteam.stiam ca e doar fun sa fiu cu ele.am iubit 2 persoane in viata mea.doar cu acele doua persoane am facu 69.

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru stark47):

Si asa consideri tu ca iti arati iubirea fata de o persoana facand 69? nu te critic si nici nu te judec pentru ca este o tara libera si fiecare face ce vrea plus ca nu sunt in masura sa fac lucrul asta nici nu te cunosc doar am intrebat de curiozitate

| stark47 a răspuns (pentru supradozadenebunie5):

Nu asa imi arat iubirea fata de ea laughing rolling on the floor doamne, nu.insa pentru mine 69 e destul de "vulgar".de aceea prefer sa nu l fac cu oricine.

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru stark47):

Da nu am ce comenta dar te mai intreb ceva daca o consideri vulgara de ce o mai practici? nu vreau sa ma intelegi gresit si daca te-am deranjat cu ceva imi cer scuze, sunt doar curioasa

| Ycu a răspuns:

Este pentru mine cel mai important pas pe care il faci intr-o relatie si il faci numai cu persoanele in care ai deplina incredere si trebuie sa il cunosti de ceva vreme pentru a incepe ceva asa de important. Din punct de vedere al actului in sine, mai mult ma excita contactul vizual decat actul fizic.

| buburuza2007 a răspuns (pentru Ycu):

Asa iubitu meu, love you, da-le lectiilaughing

| Ycu a răspuns (pentru buburuza2007):

Numi face reclama laughing.

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

Soția?! :-> opa! nu mi-a zis Ycu de tine că ai cont laughing
Vezi că te vorbește numai de rău!

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

Niciodata nu ne vorbim de rau, dimpotriva, ne iubim mult si avem pareri bune despre noi, imi plac raspunsurile tale de TPU, esti tare

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

Mulțumesc! Nu să știi că nu te vorbește de rău deloc happy Chiar te iubește ca pe ochii din capul lui! Să vă țină că-mi sunteți dragi amândoi!

| Ycu a răspuns (pentru Azµre):

Multumim nasule. laughing

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

Multumim,si noua ne este drag de tine, esti tare haios si direct, e bine,

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

Mulțumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru buburuza2007):

Eu cred ca esti vreo obsedata de prietenul tau si ai facut inca un cont in numele lui, si visezi ca sunteti impreuna oriunde pana si pe virtual.
Da, iubesc femeile si le fac cunilingus.

| Ycu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu frate, ai inteles gresit, nu si-a facut cont in "numele meu", si-a facut cont pentru ca si iei ii place sa citeasca si sa raspunda intrebarilor de pe TPU. Nu generaliza. Orcum nu ne pasa de parerea lumii insa, nu este adevarat ce spui tu. Cheers.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fi nesimțit!

| jessikz0r a răspuns:

Nu!

| XyYx a răspuns:

Sa mi se faca da. De facut nu am facut si nici nu cred ca mi-ar place.

| SyndicateX a răspuns:

Da da da da da si iarasi da laughing)) daca iubesc si sunt iubit de pertenara mea.

| fgsxbfhg a răspuns:

Da imi place sa primesc si sa ofer dar doar cu iubitul meu care ma asteptat un an intreg. nu poti sa meregi sa oferi sex oral la toata lumea. adica e ceva ce faci unui om pe care in cunosti nu la toti. bine asta depinde de la om la om. am citit un articol mai de curand cum ca femeile care au avut mai multi de 6 parteneri de sex oral sunt 75 % predispuse la cancer de gat. deci nu recomand sa faci sex oral tuturor barbatilor care te scoate la o cafea... si iubitul meu mi-a facut sex oral cu mult inainte sa intretinem relati sexuale normale. si o face bine, foarte bine. si eu zic ca asta conteaza cat de cat. happy

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru fgsxbfhg):

Norocul nostru ca la bac se da putina gramatica, nu-i asa?

| IMPL4NT a răspuns:

Imi place sa primesc blowjob

| maximus91 a răspuns:

Mi se pare normal ca barbat sa fac sex oral si ca femeie, persoane i iubite bineinteles, oricum ORICE FEMEIE in toata viata ei care a traito si o traieste in continuare va face sex oral, e lasat de la Dumnezeu, apropo dau ca elicopteru limbi, v am pupat :*