| RuXaaNdRRa a întrebat:

Ce faceti voi in timpu liber?

Răspuns Câştigător
| ruxybelle a răspuns:

Pai... stau pe calculator, dau sms-uri laughing, ma duc la mall sau la film cu prietenii, merg in parc cu rolele, ascult muzica happy, fac poze... etc

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu prea mai am timp liber și atunci când am fac plimbări sau dorm.
Pa, pa.

| Alisa a răspuns:

Fac activitati care imi fac placere.
Merg la inot, la cinema, ies in oras, la o pizza, ies cu prietenii, merg in parc, ma joc cu bebeii love struck, ma uit la filme indiene, citesc, merg la fitness, etc.

lolita
| lolita a răspuns:

Ce-i ala?¿?happy eu cand am putin timp liber il perec pe TPU, ma relaxeaza. tu probabil esti mia tanara si ai o multime de timp liber: cauta-tu un hobby, mergi la plimbare cu prietenele, fa curat in camera, ajutati parintii cu treburile casnice, citeste o carte, joaca un joc.

| Cryssy a răspuns:

Stau alaturi de iubitul meu, imi pierd vremea pe net, vorbesc cu prietenii, fac poze...

soothe
| soothe a răspuns:

Stau pe tpu.

| Good Cat a răspuns:

Ma uit la tv, citesc, ma joc, ma plimb, ascult muzica. Cand am timp liber, in ultima vreme nu prea mai am.

| Bishop a răspuns:

Ies cu prietenii, citesc, merg la cumparaturi, ma uit la filme, navihez pe net, ma plimb... multe
depinde cine e prin preajma mea si ce idei imi vinhee hee

| ruxybelle a răspuns:

Ms pentru. fundita

| raisa1993maria a răspuns:

Stau cu iubitul meu:X, afara cu prietenii, in parc, la inot mai nou:X:X:X, pe net (mess), in balansoarul din curte la aer curat:Xhappy, ascult muzica, ma plimb cu rolele etc

| Anecherry a răspuns:

Citesc, imi petrec timpul cu iubitul sau prietenii, stau pe TPU, citesc; tu?

| fluturasul a răspuns:

? ce fac eu in timpul liber? ce imi trece prin cap in momentul respectiv? ce imi place? pot sa fac orice vreau cu timpul meu liber

| Engel a răspuns:

Eu ma uit la TV si stau la pc...cam atat...

| maka a răspuns:

Pe net, plimbari in aer liber...pe scurt ma distrezbig grin!

| maka a răspuns:

Ma distrezbig grin!

| tudy10style a răspuns:

Ies cu prietenii fac poze desenez eventual fac curse pe calculator