| ForbiddenLove a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpu liber cu prietenele cele mai bune?

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai noi mai intai ne terminam temele pentru cand o fii, dupa iesim afara, ne intalnim cu iubitii nostri, mergem la mall, la Mc', dupa la un film horror ca de obicei, dupa aia mergem in parc si facem poze, si dupa mergem in clubhappy
Dupa ce venim, ele vin la mine sau eu la ele, nu dormim deloc, stam pe calculator, facem ca si cum o petrecere in pijamale cu cipsuri, cola, floricele, flime de groaza, etc,
Si dupa mergem la mall pentru o zi intrega de cumparaturi!
winking

| DiDi a răspuns:

Pai ne intalnim de dimineata, ne facem parul, ne machiem, apoi mancam impreuna, iesim in oras la o plimbare, apoi ajungem la mall, facem cateva cumparaturi, ne aprovizionam cu chips-uri si dulciuri, apoi venim acasa. Scoatem un film, in majoritatea timpului scoatem filme horror, mancam, cantam si dansam, apoi invitam inca cativa prieteni si ne intalnim cu iei in parc. Acolo ne distram, uneori jucam si tenis, ne facem poze sau mergem pe la gradina Zoo. Ajungem la una dintre noi acasa, obosite, ne facem planuri pe urmatoarea zi si ne indreptam spre casele noastre.happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ce imi place sau ce mi-ar placea? devil

| Ruxiii a răspuns:

Facem temele pentru ziua urmatoare sau daca este weekend facem temele pentru luni happy...
Mergem la cumparaturi...
Plimbare...
Plaja sau gratar cu ele si cu restul prietenilor (comuni)
Petreceri in pijamale
si altele care ne vin pe moment happy

| dulcik a răspuns:

Pai ne place sa mergem la o sesiune de shooooopinguit si asta se intampla in fiecare sambata, dupa care mergem sa bem o cafea intr-un local si ne punem pe "barfit", mergem la un film, dupa care petrecem seara in club.

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Iesim in oras :*

| benunix a răspuns:

Nu prea planuim inainte ce sa facem. Facem ce ne vine pe moment.Scopul este sa ne simtim cat mai bine.FITI NEBUNE! team pupat:*