| Hannah06 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand baiatul zice sa ramaneti doar prieteni?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta sa scape de tine inclusiv

| sierra1 a răspuns:

Pe scurt: te trimite la plimbare

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e un mare trișor. A se evita.

| Drimmero a răspuns:

Ca vrea sa ramaneti....doar prieteni. Nu te vrea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ca fie ti-a tras-o si cam asta era interesul, fie s-a prins ca esti prea dificila si sansele sa ti-o traga sunt ca si nule, asa ca baga strimba asta cu doar prieteni ca sa poata sa se duca sa dea in altele fara ca tu sa comentezi.winking

| Frank51 a răspuns:

Pot însemna zeci de lucruri. Cel mai des înseamnă că nu este atras de tine, ori fizic ori mental.

| Goete a răspuns:

Ca poti sa-l uiti

| Lukasssz a răspuns:

Adica nu prezinti interes pentru el

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Inseamna ca nu e atras de tine.

| Invictusman a răspuns:

Te-o băgat în friend zone

| Adrian5575 a răspuns:

Nu vrea o relatie serioasa cu tine. Motivul il stie doar el.

| Amis a răspuns:

Știi, pe viitor comunica mai mult. E mai ușor să lămurești totul atunci, decât să stai cu gândul la ce ar fi putut spune, ce ar putea însemna, etc.
Crede-mă, te consuma.