| kcristina a întrebat:

Ce inseamna daca visezi o persoana din familie care a murit si iti spune in vis ca esti insarcinata?

10 răspunsuri:
| trista_5619 a răspuns:

Kcristina... a fost doar un vis, dar stai putin, nu un vis, ci un cosmar, iar cosmarurile nu se implinesc niciodata. un vis este acel care il visezi cu placere si apoi faci totul ca sa se implineasca, poate doar din coincidenta se poate implini, dar un cosmar,, nu stiu, nu cred ca este ceva ce poate fi realitate. (Am avut odata eu un cosmar cum, parca am nimerit la un razboi, si parca m-au impuscat in piept, in inima, si plangeam si nici nu curgea sange, stiam ca curge mult sange dar nu il vedeam, dar nici nu ma durea, si tipa trebuia sa fiu moarta, dar eu ma uiatam la ceilalti cum se impuscau unii pe altii, iar eu nu puteam sa fac nimic, nu ma puteam misca deloc, si m-am trezit plangand si tanspirata toata, si tremuram, dar apoi ma bucuram ca nu a fost ceva realitate, ci a fost doar un cosmar, care nu poate deveni realitate niciodata.) Nu te speria si nu crede toate astea. pup dulce.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Mintea ta creaza visele, nu inseamna nimic. gandeste la un lucru orice inainte sa adormi si o sa vezi ca asta o sa visezi.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Cred ca o schimbare

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Că ai visat.smug

| Orbithh a răspuns:

Pai si esti insarcinata?

| MetalRocker a răspuns:

Ca bebelusu din burta e mort! Daca persoana pe care ai visat-o era vie bebeu era viu!

| Resource a răspuns:

Daca iti spune ca esti insarcinata : dorinta de împlinire, de realizare personala intr-un domeniu al vietii, dinamism, energie, viitor promitator; creativitate, inventivitate, imaginatie, capacitate de creatie exceptionale;

| baterie777 a răspuns:

Uite aici niste "interpretari" dar eu zic ca asa ceva este o prostie. Niciodata nu am crezut si nu voi crede in vise pentru ca e ceva fara logica, nu se indeplineste asa ceva niciodata (poate doar din coincidenta, dar nu cred).

| lolita_7996 a răspuns:

Pai e ceva de rau. si daca iti zice : vin sa te iau sa spui nup rolling on the floor

| Ul_Ra_1994 a răspuns:

Inseamana cand ai visat acea persoana maorta si ti-a zis ca o sa fi insarcinta, acum fara gluma dar persoana decedata se va rencarna chiar in fiul tau /fica ta. Daca ai cunoscut-o destul de bine pe femeia/barbatu care a murit si i-ai observat obiceile/si toate ce-i placea. O sa vezi ca fiul tau care va veni pe lume va fi exact ca el la obiceuri. ect. cel mai bine rencarnarea se vede cand persoana decedata avea un semn pe trup. Si daca si pe copilul tau o sa apara acel semn deci e sigur.
Ganditi-va ca acea persoana nu a dorit sa moara si acum se RENCARNEAZA! Majoritatea cazurilor de rencanare este ca acea persoana care a murit a fost : Brutala (moarte in accidente), Sinucidere, Moarte fara voia lui (a fost inplicat in accident/ sau la o bataie care a rezultat cu moartea lui ).....Revenim la cazul tau.
Este corect ca visele sunt doar vise.
Dar daca chiar ai ramas insarcinta...
Este adevarat ce am scris mai sus.
Sper sa fi tare sa nu te speri ca totul va fi bine happy