| NewClassic a întrebat:

Ce intelegeti prin lexemul Familie.Va rog ajutati-ma cu niste cugetari, fiindca sincer sunt epuizata si duc lipsa de gindire limpede.Cum adica,, Impreuna facem familie"?

Răspuns Câştigător
| ลdrأลทล a răspuns:

Adica ..ca daca lumea ar fi prietenoasa si buna cuminte atunci toti oamenii ar fi uniti ca o familie care isi iubeste mult planeta si nu duc razboiaie din astea pentru ca toti oamenii sunt o familie car traieste pe Terra funda pliz