| iemiliea a întrebat:

Ce iti doresti sa ai fetita sau baietel?

13 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu conteza atat sexul copilului, conteaza sa fie sanatos. Se nasc atatia copii cu malformatii congenitale, incat ar trebui sa fim multumiti sa fie normal din punct de vedere fizic si psihic!

| daii a răspuns:

Un baietel si o fetita. Oricum, indiferent de sex, important este ca ei sa fie sanatosi.Asta imi doresc cel mai mult.Oricum.si fetitele si baietii sunt niste scumpilove struckhappy

by daiiwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi mai am mult pana sa-mi doresc, dar vreau neaparat baiat:Xsau naiat si fata, sau doi baieti. tu?happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Gemeni fata si baiatlove strucksau daca nu baiat:X.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mi-ar place sa am fetita... dar asta e orice ar fi este copilul meu important este sa fie sanatos

| Klara a răspuns:

Geeemenilaughing fata si baiat

| betty17 a răspuns:

Mi-as dori mult sa am o fetita:X:X:X:X:XX:X

succes

| naty_3185 a răspuns:

Fetita si baiat! oricum, amandoi sunt scumpi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii gemenii vor fi visul meu de-o viata! Nu conteaza daca baiatei sau fetite. Dar pana la urma ce va da Dumnezeu mereu va fi bineprimit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-l iubesti orice ar fi, sanatos sa fie.

| Rose_2860 a răspuns:

Fetita:X

| Ursulet a răspuns:

Gemeni, fata si baiat.

| andreit a răspuns:

Baiat si dupa fata ca sa o apere :X