| AngelSpeed a întrebat:

Daca ati avea un copil fetita/baietel ce nume ia-ti da?big grin

112 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fetita - Alexandra.
Baiat - Andrei.
Dar am mai multe variante pentru al doilea prenume. De exemplu, Elena, Carina, Laura, Maia, Valeria, Lia, Sandra, Violeta, Sabrina, Victoria, respectiv, Vlad, David, Cristian, Maxim, Valentin, Dan, Alex, Geo.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ar fi băiat prefer Nicolae Alin iar ca fată Alexia Delia.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Mihai. Fata nu vreauI don't want to see

| Barajag a răspuns:

Am un baietel care se numeste Andrei-Robert si mi-as mai dori o fetita (as vrea sa-i pun numele Carina)Bafta!

| cornculapte a răspuns:

Fata cred ca Jessica, Cristina, Maia sau Antonia, iar baiat - Alex, Vlad, Tomi(Tom), Tudor sau Robert.

| Psihiatra a răspuns:

Fata:Cleopatra, Briseiss, Larissa(cu 2 "s"),
Baiat: Alejandro, Antonio, Orlando

| Psihiatra a răspuns:

Apropo, daca asi avea un baiat i`asi pune al doilea nume dupa tata; adica Bogdan laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fată: Maria.
Băiat:Marian.

pa, pa.

| ines a răspuns:

Am baetel si fetita Baiat Dragos Eduard Fata Sara Ines

| Enigmă a răspuns:

Brianna` / Andrei

| Fifylici a răspuns:

Eu vreau sa am 2 fetite si un baiat.pe fete le va chema asa Maya Alina si Roberta Gabriele[alina si gabriela cele mai bune prietene ale mele si le-am promis ca daca voi avea 2 fete ele vor purta numele lor] Maya si Roberta imi plac mie.Si nume de baiat...Filip Matei.

| ColorfullColors a răspuns:

Cate nume obisnuite, poate chiar banale sunt pe aici.
Dar chiar m-a impresionat ca iti place numele Miruna. Asa ma cheama. Ai spus ca numele are ceva special. Mie mi se spune tot timpul (de catre baieti desigur) "ai ceva special, dar nu stiu ce". M-am cam plictisit ascultand fraza asta...
Eu vreau doar o fetita, si de aceea nu m-am gandit la un nume de baiat. Dar numele meu de fata e foarte special. Nu vreau sa il public, e ceva pe care numai eu si o prietena stim.

| traficanta a răspuns:

Daca ar fi fetita i-as pune Anastasia Elena.Si daca ar fi baiat i-as pune Bogdan David Andrei big grin

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sophy/Theodor happy

| Ana a răspuns:

Daca as avea fetita: Maya, Alexandra, Daiana, iar daca as avea baietel: Razvan, Andrei, Alexandru etc

| dydy21 a răspuns:

Alexandra\Alexandru

| chocolate27 a răspuns:

Fata: Patricia, Alessia, Beatrice, Erika
Baiat:Robert, Razvan, Rares, Darius

| pwp a răspuns:

Fetita:Natalia, Analia, Amelia
baiat:Eduard, Leonardo

| Nightfall a răspuns:

Eu as vrea sa am doua fete, asa ca pentru ele as alege: Nadia Alexandra si Diana Cristina.
Iar daca as avea baiat, i-as pune numele Tiberiu Alexandru.

| Anduciu a răspuns:

Baiat-Mihai sau Andrei
Fata-Simona sau Maria

| aneta a răspuns:

Daca ar fi baietel probabil Bogdan sau Alex, daca ar fi fetita, nu stiutongue

Răspuns utilizator avertizat
| evafanaruto a răspuns:

La fetita catalina sakura

la baiat:alexandru sasuke

| katrin7727 a răspuns:

Pentru fata rosali sau jasmina la baiat robi sau cosmin

| alissya a răspuns:

Pentru fata Bella
baiat : Laurentiu
love strucklove strucklove struck

| Anonym111 a răspuns:

Pai imi plac mai multetongue dar astea sunt cele mai preferatehappy fata: raimonda, rebecca. baiat: Lucian, Alexandru, Fabian, Sebastian

| TrendyHedgehog a răspuns:

Adela si stefan

| YoppKidde a răspuns:

Alexandra/Berica \rolling on the floor)

| EaaRux a răspuns:

Baiat - Andrei/Cosmin; Fata - Andreea/Cristina

| zxcvbm a răspuns:

Baiat:Sergiu/Matias
fata:Melisa/Shara