| elenna a întrebat:

Ce parera aveti despre barbatul varsator?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Este si nu este important...De multe ori zodia nu prea se potriveste cu persoana respectiva. Cunosc persoane carora nu li se potriveste zodia. E parerea me

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu sunt varsator, el tot varsator, ne intelegem super bine din toate punctele de vedere, tot ce-ti pot spune e, ca totul va fi ok.bafta

| elena a răspuns:

Este un semn de apa...bere, vin, rachiu...

| withoutme a răspuns:

Www.eastrolog.ro si gasesti tot ce vrei despre cine vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este barbatul perfect pentru orice femeie. rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu varsa pe mine... e ok. da, vomitator se zice.