| Sapphire a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre barbatul Varsator? Din experienta voastra cu un varsator ce imi puteti spune? Ce il caracterizeaza?
Din parerile unor persoane am inteles ca e cam indiferent si chiar tot lucrul asta ii trezeste si mai mult interesul la o femeie.

3 răspunsuri:
| Sapphire explică:

Nu vreau copy paste de pe net. Pe alea le stiu si eu. Am specificat sa imi spuneti din experienta voastra. happy

| FancyCool a răspuns:

Barbatul Varsator e un cerebral cu suflet tandru, iar acest suflet i se vede pe fata. El seduce prin inteligenta, umor si dulceata privirii.

Barbatul Varsator este totusi destul de dificil de descris, fiindca poarta cu sine o întreaga lume de paradoxuri si de contradictii. Are o gândire foarte originala, este curios, îi plac experientele, are oroare de constrângeri si caracterul sau este extrem de independent. Barbatul Varsator lupta permanent împotriva conformismului, a spiritelor conservatoare si retrograde. Iubeste umanitatea în întregul ei si vrea sa o vada progresând... aici si acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E indiferent pana ajunge sa te cunoasca. Apoi, daca-l respingi sau nu-i dai atentie, se va supara tare. Ii place sa i dovedesti ca ti este drag, la randul lui o va face si el si inca foarte bine. E foarte iubaret, glumet, are idealuri mari si e foarte ambitios. Se asteapta ca si perechea lui sa fie ambitioasa. Din pacate se enerveaza foarte repede daca faci vreo gafa, dar ii trece tot atat de repede.