| Tamiki a întrebat:

Ce parere aveti despre cuplul Edward&Bella? Dar despre Jasper&Alice si Emmet&Rosalie?

Răspuns Câştigător
| Afrodita_9380 a răspuns:

Edward&Bella:nu sunt preferati mei din carte chiar daca povestea e bazata p viata lorlaughing. Jasper&Alice ii ador.Alice e preferata mea...si pot spune ca...imi seamanabig grinbig grin. Emmett&Rosalie.si ei sunt super.mai ales Emmett happyhappy:X

3 răspunsuri:
| bambi12313 a răspuns:

Aceste cupluri imi plac insa ei sunt impreuna numai in film cu exceptia unuia Edward si Bella care am inteles ca sunt impreuna si in realitate am citit pe internet respectiv pe acasatv.ro pentru cine e interesat

| ToxicGirl a răspuns:

Parerea mea este ca toate aceste cupluri sunt foarte potrivite:X deoarece Edward&Bella sunt intr-un fel asemanatori:X si la fel e si cu celelalte cupluri :X

| MissmysteriousS a răspuns:

Una foarte buna; ador filmul twilight, cel mai mult imi place edward si Bella, si de abia astept sa apara partea a4a...