| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre omul care se razbuna constant intr-o relatie?

23 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Un cretin. Nu merita nimic din ce are. Chiar daca partenerul ar fi vinovat, nu asa se procedeaza.

| DePeTarnave a răspuns:

Poate are motivele lui. dar totusi daca relatia nu merge sau partenera a calcat pe bec iti bagi picioarele si iti vezi de treaba ta, nu are rost sa te ''razbuni'' ca nu mai castigi nimic!

| darrio2007 a răspuns:

Un prost.

| SilentRain a răspuns:

Un tâmpit, aia nu e relație dacă se răzbuna constant și probabil nici nu iubește persoana aia

| TristanTzara a răspuns:

Merită să fie singur. Și r trebuie să-și regândească atitudineac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi proasta.
Tu probabil ai o parere buna de mai stai cu el.

| Endoryus a răspuns:

Una proasta. Una si mai proasta despre persoana care sta cu un asemenea om.

| SEMIHA a răspuns:

Omul care se răzbună constant într-o relație, ascunde o frustrare. E bine de discutat și de rezolvat problema. Dacă nu se găsesc soluții, despărțirea e cea mai corectă cale pentru ambii.

| hamate a răspuns:

Am o parere foarte buna despre mine si despre persoanele care-mi seamana.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Specia umana este cea ma dificila si nenorocita specie de pe Terra e ceva normal sa se intample asta ca doar e in firea omului pana la urma sa fie asa.

| OrdanKarris a răspuns:

Cand zici ca se razbuna, inseamna ca i-ai pricinuit ceva. Doar nu se razbuna din senin. Bine face ca se razbuna. Si eu sunt adeptul notiunii "a nu ramane niciodata dator" laughing

| mgtow a răspuns:

Are probleme

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

Totusi, e vorba de partener, nu de oricine. Daca parintii tai iti fac ceva, te razbuni neaparat?

| OrdanKarris a răspuns (pentru Plato):

Eu nu raman dator, niciodata! happy

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

Interesant. happy

| Andreeush a răspuns:

Nu pot avea o părere bună despre un astfel de individ.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Se minte că e într-o relație laughing.

| Frank51 a răspuns:

Cam asa sunt toate relatiile din ziua de azi, cu acuzatii, vinovatii. Asemenea oameni doar se plictisesc singuri si nu au ce face.

| Freya1 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Tu semeni la gândire cu Dan Cămârzan daca ai auzit recent de el pe la tv.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Freya1):

Nu stiu cine-i ala. Nu ma uit la tv!

| Freya1 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Unu om de afaceri ce a facut averi multe dar treptat s-a pierdut pe drum.A început să zică pe internet ca femeile se folosesc de bărbați și ca războaiele au început de la femei, dar nu pentru ca sa îndrăgostit x de y ci ca o femeie a omorat regele, împăratu ce conducea țările respective etc si sa deghizat în el si ele au facut războaiele ca bărbații nu provoacă asa ceva.Si ca nici pe hitler nu la verificat nimeni sa vada daca de fapt nu e femeie.
Deci cu alte cuvinte indiferent ce e rau pe lumea asta doar femeia face si poate ajunge până în stadiul în care ti-ar fura identitatea doar sa faca ceva rau in locul tau.
Bine, acum câteva zile si-a omorat bunica probabil tot pentru ca e femeie.

| OldSoul a răspuns:

Depinde ce motive are.

Adic daca tu gen, il inseli, e normal sa te insele si el.

| minrest a răspuns:

Este un om bolnav psihic, nu te razbuni pe partener niciodata.